Mayla waterlily, diğer adı morumsu pembe nilüfer çiçeği, göl ve geniş su birikintilerinde yaşayan bir su bitkisidir. Geceleri suya batar, gündüz su yüzüne çıkar. Nilüfer çiçekleri nehrin dibindeki bataklığın içinde büyümeye başlarlar ve daha sonra nehrin yüzeyine doğru uzanırlar.Amaçları, yaşayabilmeleri için gerekli olan ışığa ulaşmaktır. Suyun yüzeyine çıktıklarında ise büyümeyi durdurur ve burada üstü dikenli yuvarlak tomurcuklar oluştururlar. Tomurcuklar birkaç saat gibi kısa bir sürede, boyu neredeyse iki metreye varan dev yapraklara dönüşürler. Ne kadar bol yaprakla nehrin üzerini kaplarlarsa o kadar çok güneş ışığından yararlanabileceklerini "bilirmişçesine hareket eden" nilüfer çiçekleri, sonuçta güneş ışığından bol bol faydalanarak, fotosentez yapabilme imkanı bulurlar. Aksi takdirde ise nehrin dibindeki ışık yetersizliği sebebiyle yaşamlarını devam ettiremeyeceklerini de adeta "bilirler. Mayla, bataklıkta çamur içinde, su üstünde tertemiz kalmayı başarabilen, sanki hayatın gerçeğini  her su damlasıyla temizliğini ve saflığını ortaya çıkararak gösteren doğanın bir mucizesidir. 

MayLa  akıl, denge ve varoluş döngüsü, Ruhun Bedenle buluşma noktasıdır…

MayLa Studio, bu anlamla yola çıkmış, üyelerine amaçları doğrultusunda rehberlik edip desteklemek, tecrübelerimizi paylaşarak fiziksel ve psikolojik olarak sağlıklı, dengeli ve pozitif bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak hedefiyle kurulmuştur…

MayLa  Studio, dünyada kendini kanıtlamış ve Pilates ekipmanlarında öncü kuruluş olan Balanced Body firmasının ekipmanlarını kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir. 

Bünyesinde Tower Reformer, Chair, Ladder Barrel ve diğer Pilates ekipmanlarını bulunduruyor. 

MayLa Studio
’da dans dersleri, matwork grup ve kişiye özel aletli pilates, yoga dersleri verilmektedir…